게시판

псалом 26 молитва російською текст повністю

페이지 정보

profile_image
작성자 Stuart
댓글 0건 조회 26회 작성일 24-09-10 12:50

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=псалом+26+молитва+російською+текст+повністю
 
 
псалом 26 молитва російською текст повністю [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Псалом 26. Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись? Коли будуть зближатись до мене. Читать псалом 26 (Псалтирь, Ветхий Завет) на русском языке с современным переводом. Толкование, параллельный перевод на 20 языков, удобный поиск. Йо 14, 26; 15, 26). Отже, зішестя Духа після прославлення Ісуса виявляє в усій повноті таїнство Святої Трійці. Нікейсько-. Константинопольський Символ віри. Дорогу Свою покажи мені, Господи, і провадь мене стежкою рівною, ради моїх ворогів! Не видай мене на сваволю моїх ворогів, бо повстали на мене. Псалом 26 произносят в надежде на помощь Господа в унынии, клевете, и защите от недоброжелателей. Можно слушать молитву 26 псалом 40 раз. Сразу читать о здравии и за упокой нельзя. Псалом 26. Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись? Коли будуть. Псалом 26 Українською мовою текст (Псалми 26) Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду. Йо 14, 26; 15, 26). Отже, зішестя Духа після прославлення Ісуса виявляє в усій повноті таїнство Святої Трійці. Нікейсько-. Константинопольський Символ віри. Текст., ілюстр. мат., передмова, комент. Т. 1. Київ Музична молитва-гімн «Боже, великий, єдиний» на слова. О. Кониського.



липневий лев характер [Читати далі...]



гороскоп для дів на сьогодні для дів безкоштовно зелені соплі уві сні як працювати з картами таро вейта для початківців оберіг зі срібла москва до чого сниться що тонуть миші зз ліл піпа знак зодіаку меркурій колір астрологія, кольори за днями тижня астрологія наснилася мумія до чого це мусульманський сонник бачити мишу

.
==============================================================

~~~~~ кільце придушення магії ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.